128GB Depolama Alanına Sahip Akıllı Saat!

Indiegogo sitesi üzerinde ortaya çıkan ReVault isimli akıllı saat, bulut tabanlı olarak 128GB depolama alanı sunarak akıllı saatler arasında farklılaşmaya çalışıyor.

Giyilebilir teknolojiler içerisinde kendi başını alıp giden akıllı saatler bugün akıllı telefonlar gibi birçok özeliği yerine getirebiliyor. Akıllı saatlerin çoğununda aynı özelliklere sahip olması yeni markaların ve modellerin öne çıkması farklı özelliklere sahip olmasını gerektiriyor. İşte buranın da son örneği ReVault isimli akıllı saat girişimi.

IndieGogo üzerinden bağış toplayarak hayatına başlayan ReVault‘u diğer akıllı saatlerden ayıran en büyük özelliği bulut tabanlı depolama alanına sahip olması. Burada akıllı telefonlardan alışık olduğumuz rakamlar olan hem 32GB hem de 128GB ReVault’un bulut tabanlı depolama seçenekleri arasında yer alıyor.

ReVault, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar ile entegre bir şekilde çalışabilirken akıllı saatin çalıştığı platformlar arasında iOS, Android, Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemleri yer alıyor. Bu sayede ise ReVault akıllı saat olmakla birlikte aynı zamanda tüm platformlar için harici bir kablosuz depolama alanı yani kablosuz harici depolama alanı oluyor. Tüm platformlar üzerinden kendi uygulaması ile iletişim kuran ReVault akıllı saat, önceden belirtildiği takdirde önceden belirlenen cihazlar ile otomatik veri aktarımı yapabiliyor.

Şuan için Indiegogo üzerinden belirttiği fonu geçen ReVault muhtemelen yakında yeni bir duyuru ve yeni özellikler ile karşımıza çıkacak. Şuanki fiyatı 32GB için 199 dolar, 128GB için 299 dolar olan ReVault’un foncularına verdiği çıkış tarihi ise Ocak 2016 olarak belirtilmiş.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.