Misfit’ten Hibrit Özellikli Akıllı Saat Geliyor

Teknolojinin son nimetlerinden akıllı saatlerin de artık çeşitleri var. Genellikle enerji kaynakları bakımından ayrılan akıllı saatlerden Hibrit teknolojisini seçen son firma ise Misfit oldu.

Misfit, Phase isimli yeni modeli ile teknoloji meraklılarının karşısına çıktı. Hibrit tercihinin daha kullanışlı olacağını ve daha ucuz olacağını düşünen firma, by şekilde bir modeli kamuoyuna sundu.

Çelik gövdeye ve yuvarlak çerçeveli ekrana sahip Misfit Phase alüminyum kaplama yapılmış olarak karşımıza çıktı. Dış görünüşü analog saat şeklinde olan Misfit Phase, akıllı saatlerin özelliklerini taşıyor. Adım sayma, uyku takibi, yürünen mesafenin hesaplanması gibi temel akıllı saat özellikleri Misfit Phase‘de de mevcut.

Bunu da Oku: Ford, Otomobilleri için Akıllı Saat Uygulamalarını Duyurdu!

Misfit Phase aynı zamanda akıllı telefonunuz ile eşleştirildiğinde ekranında çeşitli bildirimleri gösterebiliyor ve titreşimli uyarısı bulunuyor. Akıllı saatlerin genelinde olmayan titreşim özelliği kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

endlessly-customizable

Misfit Phase‘in klasik akıllı saatlerden en önemli farkı dediğimiz gibi enerjisi. Şarj edilemeyen ve pili 6 ay dayanan Misfit Phase, kolunuzda klasik saat gibi uzun süre taşıyabileceğiniz bir ürün. Öte yandan Misfit Phase‘in çeşitli kayış seçenekleri de mevcut.

7 Kasım tarihinde kullanıcısı ile buluşacağı belirtilen Misfit Phase‘in 175 dolarlık bir fiyatı olacak. Bu özellikleri olan akıllı saatler ile kıyaslandığında ucuz olduğu söylenebilir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.