Moto 360 Batarya Ömrü Arttı, Yeni Arayüzler Geldi!

Motorola akıllı saati Moto 360’a getirdiği yeni bir güncelleme ile saatin batarya ömrünü artırdı. Aynı güncelleme Moto 360’a kullanıcıların seçebileceği yeni arayüzler de getirdi. 

Akıllı saat dünyasının en dikkat çeken ve bir türlü dillerden düşmeyen ürünü Motorola Moto 360 yeni bir güncelleme alarak batarya ömrünü artırdı. Gelen bu güncelleme aynı zamanda Moto 360‘a kullanıcıların ürünü farklı şekillere büründürebileceği yeni arayüzler de getirdi.

2 güne yakın batarya ömrü

Motorola‘nın güncellemesi sayesinde Moto 360 pil durumu yüzde 15‘e ulaştığı zaman yeni geliştirilen bir mod olan Akıllı Pil Tasarrufu moduna geçerek bataryanın daha uzun süre kullanılmasını sağlıyor. Bu özellik aynı zamanda ortamın ışık durumuna göre Moto 360‘ın parlaklığını da ayarlayabiliyor. Standart kullanımda güncellemeden önce 1 günden fazla hayatta kalan Moto 360 güncellemeden sonra 2 güne yakın bir süre hayatta kalabiliyor.

Batarya ömrünün yanında yeni arayüzler sunan Motorola, Moto 360‘ı sadece bir saat olarak kullanmak isteyenler de unutmamış. Gelen bu arayüzler sayesinde kullanıcılar ekranda herhangi bir bildirim görmeden sadece saati kullanabiliyor. İstenildiği zaman ise bildirimler tekrar aktif hale getirilebiliyor.

Son olarak Moto 360 güncelleme ile bazı hatalarından arınırken Bluetooth kulaklık bağlantısı gibi bazı iyileştirmeler de kazanıyor olacak. Dağıtımına başlanan Moto 360 güncellemesi kısa sürede tüm kullanıcılara ulaşmış olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.