Sony SmartBand Talk Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Sony’nin yeni akıllı bilekliği SmartBand Talk ülkemizde satışa sunuldu. Sony SmartBand Talk’ın satış fiyatı ise 369 TL.

Sony‘nin Ağustos ayında akıllı saati SmartWatch 3 ile birlikte ortaya çıkardığı ancak ondan sonra bir ses duymadığımız akıllı bilekliği SmartBand Talk Türkiye’de satışa sunuldu. Siyah ve beyaz renk seçeneği ile satışa sunulan Sony SmartBand Talk‘ın etiketi fiyatı ise 369 TL.

Sony SmartBand Talk Sızdı!

1.4 inçlik e-ink bir ekrana sahip olan SmartBand Talk, aktivite takibi, uyku kontrolü ve etkinlik izleme gibi görevlere sahip. Bu görevlerin hepsini Sony‘nin sağlık uygulaması Lifelog ile paylaşan SmartBand Talk kullanıcılarına her adımını takip imkanı sunuyor. Kullanıcıların herhangi bir mekanda çekilen fotoğrafı bu uygulamadan görebileceği gibi arkadaşları ile iletişim için en çok hangi iletişim aracını kullandığı gibi ilginç bilgileri de bu uygulama üzerinden görebilecek.

Ekranı üzerinden alarm, e-posta ve mesaj gibi bildirimler gösterebilen SmartBand Talk, üzerinde bulunan hoparlör ve mikrofon yardımı ile akıllı telefonlardan gelen çağrıları yanıtlama ve arama yapma gibi özelliklere de sahip. Yine mikrofonu sayesinde sesleri anlayabilen akıllı bileklik sesli kontrol özelliği, suya karşı dayanıklılık ve 3 güne yakın pil ömrü sunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.