Google Inbox’a Android Wear Desteği!

Google’ın yeni e-posta kutusu servisi Inbox güzel özellikler ile bir güncelleme aldı. Güncelleme ile birlikte Google Inbox’a Android Wear desteği gelmiş oldu.

Teknoloji devi Google’ın e-posta kutusu olarak geliştirdiği aynı zamanda hatırlatıcı, takvim ve hangouts gibi özelliklerin de bulunduğu yeni servisi Inbox bir güncelleme aldı. Güncelleme ile birlikte bazı eksik özelliklerini tamamlayan Inbox artık Google‘ın giyilebilir işletim sistemi Android Wear‘ı destekliyor.

Inbox‘a gelen bu destek sayesinde kullanıcılar Gmail‘i unutacakken aynı zamanda da Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerinden e-postalarını kontrol edebilecek. Güncelleme sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarını çıkarmadan akıllı saatleri üzerinden e-posta kontrolünün yanında okuma, cevaplama ve işaretleme gibi özellikleri de kullanabilecek.

Güncelleme ile birlikte Android Wear desteğinin yanında Inbox‘a daha gelişmiş bir tablet arayüzü ve daha hızlı hatırlatıcılar eklenebilmesi için geliştirilen yeni bir algoritma yer alıyor. Google Inbox‘ın Android uygulamasına buradan iOS uygulamasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.