Yeni Blair Witch 360 Derece Çekimle Çok Korkutacak

Amerikan sinemasının en korkutucu filmlerinden biri olan Blair Witch geri dönüyor! Hem de 360 derece sanal gerçeklik tanıtımı ile…

1999 Hollywood yapımı Blair Witch Project korku filmi meraklıları tarafından kült olarak kabul edilen bir film haline gelmişti. Tam 17 yıl aranın ardından Blair Witch geri döndü. Bu kez giyilebilir teknoloji meraklılarını ilgilendiren kısmı ile 360 derecelik bir tanıtım videosu ile iddiasını bir kez daha ortaya koymaya hazırlanıyor.

Filmin resmi sitesinden yayınlanan sanal gerçeklik uygulaması ile Blair Cadısı‘nın varlığını sürdürdüğü ormanda güvenli bir yer aramaya çalışıyorsunuz. Gece karanlığında güvenli bir yere ulaşabilmek için verdiğiniz çaba hem filmi daha da merak ettiriyor ve hem de yapımcıların korutma konusundaki iddiasını gözler önüne seriyor. Videoda güvenli bir yere ulaşıp ulaşmamak ise görüntülerin sonunda netlik kazanıyor.

Bunu da Oku: Korkudan İzlemesi Çok Zor Olan Korku Seansı 2 Filminin VR Tanıtımı

473767

Fragman ve 360 derecelik videolar filmin tanıtımına büyük katkı sağlamış durumda. Son yıllarda bir çok filmde gördüğümüz 360 derecelik videolar ile gerçekleştirilen tanıtımlar yerine ulaşmış durumda. Daha önceden bir başka korku filmi ‘Korku Seansı 2’nin de fragmanı 360 derece olarak yayınlanmış ve film çıkmadan önce tanıtımına büyük katkı sağlamıştı.

Blair Cadısı 2016 yapımı haliyle 23 Eylül’de vizyona girecek…

Ayrıca ilmin oyuncuları arasında ise James Allen McCune, Callie Hernandez, Brandon Scott, Valorie Curry yer alıyor. Filmin fragmanına ve 360 derecelik ilerlemeli videosuna yukarıdaki videonun sonundaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.