3G’li Samsung Gear S2 Gecikecek!

Samsung’un yuvarlak tasarımlı akıllı saati Gear S2’nin 3G’ye sahip versiyonu için Avrupa’daki kullanıcıların biraz daha fazla bekleyeceği haberi geldi. 

Geçtiğimiz günlerde BestBuy Kanada tarafından 300 ve 325 dolarlık fiyatlarla ön siparişe sunulan Samsung Gear S2‘den resmi fiyatlar beklenirken akıllı saatin 3G‘li modelinin Avrupa için gecikeceğine dair bir açıklama geldi.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2’nin Fiyatı Belli Olmaya Başladı!

Normal şartlarda Ekim ayında hem normal modelin hem de 3G‘li modelin global olarak satışa sunulması beklenirken Samsung İngiltere‘den sorumlu isim Conor Pierce‘den 3G’li modelin Ekim ayında ABD ve Güney Kore için satışa sunulacağını açıkladı. 3G’li Gear S2’nin avrupa için daha sonra satışa sunulacağını belirten Pierce normal modelde herhangi bir gecikme olmadığını ve Ekim ayında global çapta satışa sunulacağının altını çizdi.

Akıllı saatin ne zaman piyasada olacağı hemen hemen netleşti ancak her iki model için de Samsung‘dan henüz resmi fiyatlar gelmedi. Tahminler ise normal Gear S2’nin 300 ile 350 dolar arasında, 3G’li Gear S2‘nin ise 350 ile 400 dolar arasında bir fiyata sahip olacağını belirtiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.