Samsung Gear S2’nin Fiyatı Belli Olmaya Başladı!

Samsung’un IFA2015’te gösterdiği yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2, BestBuy tarafından Kanada’da ön siparişe açıldı. Samsung Gear S2’nin başlangıç fiyatı ise 300 dolar.

Koreli teknoloji devi Samsung’un IFA 2015 etkinliğinde duyurduğu yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2, Amerikalı popüler perakendeci BestBuy tarafından Kanada’da ön siparişe açıldı. Samsung cephesinden ne ön sipariş ne de satış hakkında bir açıklama gelmezken BestBuy akıllı saatin fiyatını da belirledi.

Bunu da Oku : Samsung, Gear S2’yi Duyurdu!

Bilindiği üzere akıllı saat Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic olarak iki farklı model ile tanıtılmıştı. Bu iki modeli de ön siparişe açan BestBuy, standart Gear S2 modeli için 400 dolar fiyat belirlemişken Gear S2 Classic modeli için 430 dolar fiyat belirlemiş. Ancak bu fiyatlar Kanada doları üzerinden olduğu ürünlerin normal karşılığı Gear S2 için 300 dolar, Gear S2 Classic için ise 325 dolar. Gear S2 Black, Gear S2 Silver ve Gear S2 Classic olarak 3 farklı modeli ön siparişe sunan BestBuy, ürünlerin kullanıcılara ulaşacağı tarihi ise 2 Ekim olarak belirtmiş.

Bu fiyatlar ile bakıldığı zaman rakibi Apple Watch‘tan daha ucuz görünen Samsung Gear S2‘nin Samsung tarafından resmi satışına başlandığı zaman fiyatı değişecek mi ve diğer ülkelerde nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak henüz bilinmiyor ancak önümüzdeki günlerde bu bilgiler de muhtemelen gün yüzüne çıkacaktır.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.