6 Şanslı Kişiye SEO Kitabı Hediye Ediyoruz!

Saygıdeğer okuyucularımız bugün kendimize dolayısı ile sizlere vermiş olduğumuz sürekli hediye dağıtacağız sözümüzün ilk ayağını gerçekleştiriyoruz. Evet yanlış duymadınız at yarışının değil hediye dağıtımının ilk ayağı. Peki sizlere sunacağımız bu hediyeler neler?

Hediyeler neler?

Hediyelerimiz internet ortamında SEO denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olan Kaan Gülten‘in kaleme almış olduğu Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitapları. 3 adet Sorularla SEO ve 3 adet Uzmanından SEO, toplamda 6 adet Kaan Gülten kitabı hediye ediyoruz.

Nasıl katılacağım?

Peki bu hediye kitaplardan birine sahip olmak için ne yapacaksınız? Çok basit, hemen buradan Twitter hesabımıza ulaşarak önce sayfamızı beğeneceksiniz ardından ise buradaki tweeti RT yaparak hediye çekilişine katılacaksınız. Eğer bunları yaptıysanız artık bizden kazandığınıza dair bir haber bekleyebilirsiniz. Ancak haber gelmez ise şaşırmayın, muhtemelen diğer bir okurumuz bu haberi almıştır.

Gereklilikler!

– 6 asıl 6 yedek okur rastgele seçilecektir. 24 saat içerisinde asıl okurlardan cevap alınamaz ise yedeklere ulaşım sağlanacaktır.

– Sahte hesaplar ile yapılan katılımlar kabul edilip, tabi ki kitap hediye edilmeyecektir. Hediye olarak rencide edilecektir.

–  Çekiliş sonucu kazanan okurların kesinlikle sayfamızı beğenmiş olması (takip etmesi)gereklidir. Beğenmediğiniz bir sayfadan kitap almak istemezsiniz.

– Hediye katılım süresi 48 – 72 saat olup, sonuçlar WLHD(WearLogy Hediye Departmanı) tarafından hemen ardından açıklanacaktır.

Teşekkürler

Bizzat katkılarından dolayı muhteşem kitapların mütevazi insanı Kaan Gülten‘e ve dolayısı ile Webtures‘e teşekkür ederiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.