Acer Üç Yeni Aktivite Takipçisini Duyurdu!

Acer, geçtiğimiz ay adından bahsettiği 3 yeni aktivite takipçisi Liquid Leap Active, Liquid Leap Fit ve Liquid Leap Curve’ü Cmputex 2015 öncesinde duyurdu. Yeni aktivite takipçileri hakkında ilk bilgiler haberimizde.

Giyilebilir teknoloji pazarında varlık gösteren ancak adından fazla söz ettiremeyen Acer, 3 yeni akıllı bileklik duyurdu. Acer Liquid ailesine katılan bu üç yeni akıllı bileklik Liquid Leap Active, Liquid Leap Fit ve Liquid Leap Curve isminde ve asıl amaçları aktivite takip etmek.

3 akıllı bileklikte farklı özelliklere sahip olup farklı kesimlere hitap eden aktivite takipçileri olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş. Acer’ın bunu yapmasındaki amacı ise akıllı bileklik ve aktivite takipçisi pazarındaki pastanın her yerinden yemek.

Acer Liquid Leap Active

Acer‘ın tanıttığı bu akıllı bilekliklerden ilki Leap Active, genç ve sosyal kullanıcılara hitap eden bir aktivite takipçisi olarak konumlandırılmış. Bunun ilk sebebi bu akıllı bilekliğin canlı renkler ile tasarlanmış değiştirilebilir kayış seçeneklerine sahip olması.

acer liquid leap active

Diğer sebepler arasında ise Leap Active‘in arama kabul/iptal, mesaj alma ve akıllı telefondan sosyal medya bildirimleri gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca akıllı telefonlardaki bazı uygulamalarında kontrol edilebileceği Leap Active birçok aktivite takibi yapabilirken uyku takibi de yapabiliyor.

1 2 3

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.