Hızlı Gitmemeniz Konusunda Sizi Uyaran Akıllı Bileklik

Motorsiklet tutkunlarının kontrolü kaybetmemesi için düşünülen ürün ile artık hız yapma ihtimaliniz tarih olacak. Karşınızda hızlı gittiğinizi uyaran akıllı bileklik…

Akla hayale gelmeyecek konular giyilebilir teknolojinin vazgeçilmezi konumunda. Bugüne kadar düşünülmemiş teknolojik çözümler giyilebilir teknoloji yardımıyla kolayca insan hayatına girebiliyor.

Ünlü fon desteği sitesi Kickstarter‘da bu kez farklı bir ürün destekçilerini aramaya başladı. Diğer ürünlerden farkıyla dikkat çeken proje motorsiklet meraklılarını ilgilendiriyor. Woolf ismi verilen giyilebilir teknoloji ürünü cihaz motorsikler sürücülerinin gittikleri hızlarla yakından ilgileniyor.

Bunu da Oku: Kickstarter Ürünleri Artık Amazon’da Olacak

İçindeki sensörlerden yararlanarak telefona entegre edilen Woolf, sürücülerin hızlarına dikkat edilmesi gereken noktalarda uyarı gönderebiliyor. Hızınızı daha da artırdığınızda daha yüksek titreşimler gönderen cihaz kontrollü olamadığınız durumlarda size yardımcı oluyor.

Motorsiklet kullanıcıları için özel olarak İtalyan derisinden üretilen ve teknolojik özelliği kadar şık bir bileklik görünümünde olan ürün hem iOS hem de Android cihazlarda başarı ile çalışabiliyor.

f85a68895ea48a9121dabce88136bb6e_original

Daha önce benzer işe yarayan ürünler çıksa da uyarı bildirimi konusunda Woolf‘un kullanılabilecek bir ürün olduğu kullanıcı adayları için hemfikir olunan bir konu.

Kickstarter üzerinde 90 bin euro fon desteği arayan ürün şimdiden 6000 euro toplamış durumda. Yeterli fon desteği sağlanması halinde son kullanıcı ile buluşacak ürünün renk seçeneklerinin olması ise beklenmiyor.

Woolf‘un şimdilik belirlenen satış fiyatı ise 99 euro olarak düşünülmüş.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.