Garmin Yeni Aktivite Takipçisi Vivosmart HR’ı Duyurdu!

Garmin, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile yeni aktivite takipçisi akıllı bilekliği Vivosmart HR’ı duyurdu. Firma bu ürünle birlikte bir de akıllı baskül duyurdu.

Giyilebilir teknoloji pazarında aktivite takipçileri ile boy gösteren Garmin kullanıcılar için pazarda birçok akıllı bileklik ve akıllı saat modeli bulunduruyor ve sürekli de yeni modeller geliştiriyor. Bunun son örneği ise geçtiğimiz sene satışa sunulan Garmin Vivosmart aktivite takipçisinin bir üst modeli olan Garmin Vivosmart HR oldu.

Bunu da Oku : Garmin Yeni Akıllı Bilekliği Vivosmart’ı Tanıttı!

Yeni duyurulan Garmin Vivosmart HR akıllı bileklik bir önceki modeline göre tasarım olarak büyük bir değişikliğe sahip. Daha kalıplı ve şık bir tasarıma sahip olan Vivosmart HR, yeni nesil Microsoft Band‘e oldukça benziyor. Ürünün dışından içine bakacak olursak aktivite ve uyku takibi yapabilen Vivosmart HR ek olarak nabız ölçere de sahip. Bu özellik ise Garmin Vivosmart’ta bulunmuyor.

garmin vivosmart hr

Garmin Vivosmart HR üzerinde bulundurduğu 160×68 piksel çözünürlüğe sahip dokunmatik ekranı ile bir akıllı saat gibi davranabiliyor. Bunun sebebi ise bu ekran üzerinden yakılan kalori, atılan adım ve gidilen mesafe gibi aktivite bilgilerini gösterebilmesinin yanında akıllı telefonlardan bildirimler ve uygulamaların kontrolünün yapılmasını sağlaması.

Tüm bu özellikleri ile birlikte 5 günlük bir pil ömrü sunan Garmin Vivosmart HR Kasım ayında 149 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.