GoPro Yeni Kamerası Hero+ LCD’yi Duyurdu!

Giyilebilir aksiyon kamerası GoPro, Hero ve Hero 4 modellerinin karışımı olan yeni bir model duyurdu. GoPro Hero+ LCD ismi ile duyurulan yeni kamera dokunmatik bir ekrana sahip.

Geçtiğimiz hafta giyilebilir aksiyon kamerası GoPro’dan sanal gerçeklik gözlüklerine içerik üretilebileceği üzerinde 6 adet GoPro Hero 4 bulunan yeni bir ürün görmüştük. Ardından Google I/O 2015 etkinliğinde sahne alan GoPro burada da Google işbirliği ile üzerinde 16 adet GoPro Hero 4 bulunan yine sanal gerçeklik için geliştirilen bir ürün ile karşımıza çıkmıştı.

Bunu da Oku : Google’dan GoPro’lu Cardboard Çözümü!

GoPro çalışmalara ara vermeden yoluna devam ederken yeni bir ürün duyurusu daha yaptı. Ancak bu duyurusu yapılan yeni ürün herhangi bir GoPro ile oluşturulmuş bir ürün değil ve tamamen GoPro için yeni bir model. GoPro Hero+ LCD ismi ile duyurulan bu model Hero ve Hero 4 modellerinin karışımından ortaya çıkmış bir ürün. Hero+ LCD’nin en büyük özelliği ise dokunmatik bir ekrana sahip olması.

Bunu da Oku: GoPro, Sanal Gerçeklik Üzerinde Çalışıyor!

8 megapiksel kamerası ile 1080p video kayıt yapabilen Hero+ LCD modeli Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarına sahip ve çekilen görüntüler bu bağlantılar sayesinde akıllı telefonlar ile paylaşılabiliyor. Üzerinde bir HDMI portu bulunmayan ve bir eksiklik olarak belirtilen Hero+ LCD suyun altında 40 metreye kadar dayanabiliyor.

Dokunmatik ekranı sayesinde fotoğraf ve videoları kendisi üzerinden düzenlemeye izin veren ve en büyük özelliği bu olan Hero+ LCD’nin satış fiyatı 300 dolar olarak açıklandı. GoPro Hero+ LCD’nin çıkış tarihi ise 6 Haziran.

mavi_indir


mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.