Akıllı Saatler için Ramazan Ugulamaları!

11 ayın sultanı Ramazan’ı akıllı saatlerinizden takip edebilmeniz için hem Apple Watch’a hem de Android Wear’a özel uygulamaları sizler için derledik. 

İslam aleminin dört gözle beklediği ve 11 ayın sulatın olarak takdim edilen Ramazan nihayet geldi ve bugün ilk oruçlar için niyetlenildi. Bizde bu yıl yaklaşık 17 saat olarak tutulacak oruçları akıllı saatlerinizden takip edebileceğiniz bir uygulama serisi hazırladık. İşte, hem Apple Watch‘tan hem de Android Wear üzerinden 2015 yılı Ramazan‘ını takip edebileceğiniz uygulamalar.

Athan Pro for Muslim

Apple Watch üzerinden takip edilebilecek olan Athan Pro for Muslim, kolay arayüzü ile kullanıcılara imsak ve iftar vakitlerini sunarken aynı zamanda bu vaktiler için alarm kurulmasını da sağlıyor. İçerisinde farklı renk seçenekleri bulunan uygulama ne yazıkki Türkçe dil desteği sunmuyor. Ancak belirtilen konumdan diğer diller ile Ramazan‘ı takip etmek mümkün.

athon for muslim

 

Uygulamanın diğer yapabilecekleri arasında ise kıble gösterme, ezan ve Kuran okuma ve çeşitli dualar yer alıyor.mUygulamayı hemen buradan Apple Watch’unuza indirebilirsiniz.

1 2 3 4

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.