Vodafone Akıllı Saati Smart Watch 6’yı Tanıttı!

Vodafone dün yapmış olduğu bir etkinlikle Smart 6 ailesi olarak bir akıllı telefon bir tablet ve Smart Watch 6 isminde bir de akıllı saat tanıttı. İşte, Vodafone Smart Watch 6’dan ilk detaylar.

Yerli operatörlerden Vodafone dün yapmış olduğu bir lansman ile Smart 6 ailesi adı altında yüksek özellikli ve düşük fiyatlı Vodafone Smart 6 akıllı telefonunu, 9.6 inçlik tableti Vodafone Smart Tab 6‘yı ve giyilebilir teknoloji pazarına gireceği ilk ürünü Vodafone Smart Watch 6 akıllı saatini tanıttı. Tanıtılan akıllı saat aynı zamanda akıllı kulaklık olarak da kullanılabiliyor.

Huawei’in TalkBand B2 aktivite takipçisine benzer bir yapıya sahip olan Vodafone Smart Watch 6 açıklanan bilgilere göre Android 4.3 ve iOS 7 üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile entegre bir şekilde çalışabiliyor. 0.96 inçlik OLED ekranı ile birçok aktivite takibi yapabilen Smart Watch 6, bu ekran kayışlardan ayrıldığı zaman Bluetooth kulaklık olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bunu da Oku: Huawei TalkBand B2 ve Özellikleri!

Vodafone Smart Watch 6 aktivite takipçisi olarak gidilen yolu, yakılan kaloriyi ve kullanıcısının gün içerisindeki yaptığı hareketleri takip edebiliyor. Akıllı saat bunun yanında akıllı telefonlardan ajanda ve takvim gibi uygulamalardan bildirimlerde sunabiliyor.

Vodafone’un ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan Smart Watch 6 suya dayanıklı yapısı ve 3 günlük pil ömrü ile dikkat çekerken akıllı saatin ne zaman ve ne kadarlık bir etiket ile piyasada olacağı açıklanmadı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.