Akıllı Ürünleri Şarj Edebilen Akıllı Sırt Çantası!

AMPL SmartBag isimli sırt çantası telefon,tablet ve dizüstü bilgisayarlar için şarj ünitesi olarak görev yapan bir akıllı çanta. İşte, AMPL SmartBag’in detayları ve fiyatı!

Bir yerden bir yere giderken tablet ve dizüstü bilgisayarını yanından eksik etmeyenlerden – telefonu saymıyorum bile –  ve bunların şarjları ile ilgili sıkıntı yaşayanlardansanız size çok güzel bir haberimiz var. AMPL Labs isimli yenilikçi bir firma bu sıkıntıyı ortadan kaldıracak bir çözüm üretmiş ve akıllı bir sırt çantası geliştirmiş.

AMPL SmartBag ismi ile geliştirilen bu akıllı sırt çantası üzerinde bulundurduğu batarya ünitesi ile telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarları çok rahatlıkla şarj edebiliyor. AMPL SmartBag üzerinde bulundurduğu 7 farklı şarj çıkışı ile ister cihazlar sırtınızdayken isterse herhangi bir yerde kullanırken cihazları şarj edebiliyor.

TabletBoost ve LaptopBoost seçeneği

TabletBoost ve LaptopBoost olarak 2 farklı batarya sunan AMPL SmartBag ilkinde 5000 mAh güç sunarken ikinci bataryada 15 bin mAh güç sunuyor. TabletBoost modeli tabletler ve akıllı telefonlar için kullanılırken bu model ile 10 saatten fazla süre tablet 14 saatten fazla süre de telefon şarj etmek mümkün. Aynı zamanda birden fazla ürün de şarj edilebiliyor. LaptopBoost modeli ise dizüstü bilgisayarlar için önerilirken bu model ile de ortalama 12 saatten fazla bir süre dizüstü bilgisayar şarj edilebiliyor. Yine bu modelde de birden fazla ürün şarj etme imkanı bulunuyor.

AMPL SmartBag akıllı sırt çantası tüm bu şarj işlemlerini yaparken kendi uygulaması üzerinden de kullanıcısına bilgi verebiliyor. Hem kendi bataryasında bulunan güç miktarını hem şarj ettiği ürünün şarj miktarını gösterebilen SmartBag bunun yanında ürünlerin şarj sürelerini, hangi çıkışın ne kadar güç harcadığını ve ürün sıcaklıkları gibi bilgileri de sunabiliyor.

Giyilebilir teknolojilerde akıllı sırt çantası olarak çıtayı farklı bir noktaya getiren AMPL SmartBag‘in sadece çanta fiyatı 299 dolar. Çanta ile birlikte TabletBoost batarya almak isteyenler ek olarak 59 dolar ödeyecekken LaptopBoost batarya almak isteyenler 139 dolar ödeyecek. AMPL SmartBag ürününün piyasaya çıkışı ise CES 2015 etkinliğinden hemen sonra gerçekleşecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.