Alcatel Akıllı Saati Watch’ı Duyurdu!

Mobil ürünler üreticisi Alcatel OneTouch, CES 2015 etkinliğinde bir akıllı saat tanıtacağını duyurdu. Alcatel OneTouch Watch isimli saatin detayları haberimizde.

Alcatel olarak bildiğimiz ancak yoluna Alcatel OneTouch ismi ile devam eden ünlü mobil ürün üreticisi, CES 2015 etkinliğinde sahneye çıkaracağı akıllı saatini duyurdu. Alcatel OneTouch Watch ismi ile duyurulan akıllı saat yuvarlak tasarımı ile dikkat çekiyor.

Saat gibi görünür, saat gibi hissettirir sloganı ile duyurulan Alcatel OneTouch Watch akıllı saat, Motorola Moto 360 ve LG G Watch R gibi yuvarlak tasarımlı olmasının yanında Moto 360′a daha fazla benzeyen bir ürün. Bununla birlikte dört farklı kordon yapısına sahip olan Alcatel OneTouch Watch aktivite takipçisi olarak görev yapacak bir akıllı saat.

Firmanın yaptığı duyuru ile akıllı saati için elde edilen bilgiler bu kadar iken görsellerden elde edilen tahminlere göre Alcatel OneTouch Watch Android Wear işletim sistemine sahip olacak. Yine belirtilmeyen bir özellik olan bildirim ekranı tahminlere göre Alcatel’i akıllı saatinde yer alacak bir özellik.

Fiyatı, çıkış tarihi, donanımsal özellikleri gibi bilgilerin tamamının CES 2015 etkinliğinde paylaşılaşacağı Alcatel OneTouch Watch gelen bilgiler az da olsa şimdiden akıllı saat meraklılarını heyecanlandırdı diyebiliriz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.