LG’nin Akıllı Kulaklığı HRM Earphones Satışa Çıktı!

LG’nin kalp atış hızı ölçebilen kablosuzu akıllı kulaklığı HRM Earphones satışa sunuldu. HRM Earphones akıllı kulaklığın fiyatı ise 179 dolar.

2014 yılı içerisinde başta Intel ve 50 Cent ortaklığının bir ürünü olan BioSport olmak üzere kalp atış hızı ölçebilen birçok akıllı kulaklık duyduk. Yıl bitmeden bu kervana katılan yeni bir isim ise LG oldu. LG’nin satışa sunduğu akıllı kulaklığı HRM Earphones kalp atış hızını ölçmesinin yanında kablosuz olma özelliği ile de dikkat çeken bir ürün.

50 Cent Ve Intel’in Akıllı Kulaklığı BioSport Satışa Sunuldu!

LG HRM Earphones akıllı kulaklık içerisinde bulundurduğu sensörler ile spor esnasında kalp atış hızını ölçebilirken, ölçülen bu verileri de anlık olarak iOS ve Android uygulamasına aktarabiliyor. Eğer kullanıcının bileğinde bir de LG Lifeband Touch akıllı bileklik var ise uygulamalara bağlı kalmadan bileklik üzerinden de kalp atış hızını takip edebilmesi mümkün. Bununla birlikte Lifeband Touch‘un aktivite takip özellikleri de HRM Earphones uygulamasından kalp atış hızı ile birlikte görüntülenebiliyor.

LG HRM Earphones kalp atış hızını ölçmenin yanında normal bir kulaklık olarak telefon görüşmeleri yapılmasını da sağlıyor.  6 ile 250 saat arasında pil ömrü sunan HRM Earphones bil ömrünün sesli olarak kullanıcısına da bildirebiliyor. Bluetooth 3.0 ile veri aktarımı yapan akıllı kulaklık microUSB ile şarj oluyor. iOS 6.0 ve Android 4.3 üzeri sistemler ile çalışan LG HRM Earphones’un fiyatı ise 179 dolar olarak belirlenmiş.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.