Giyilebilir Android Cihazlar için OneNote Çıktı!

Microsoft, popüler not alma uygulaması OneNote’un Android Wear’a sahip giyilebilir teknoloji ürünleri için tekrar hazırlandığını duyurdu. Artık akıllı saatiniz üzerinden sesli notlar alabileceksiniz.

Microsoft’un bugüne kadar yapmış olduğu en başarılı işlerden biri olan OneNote uygulaması şimdi de Android Wear işletim sistemine sahip giyilebilir teknoloji ürünlerine geldi. Android Wear için uygulamayı baştan tasarlayan Microsoft, bu sayede kullanıcıların Android Wear‘a sahip akıllı saat gibi ürünleri ile sesli not almalarını sağlıyor olacak.

OneNote‘un yüklü olduğu ürünler üzerinden uygulamaya, “Take a note.” diyerek sesli notunuzu cihazınıza hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Örneğin yolda yürürken aklınıza gelen bir fikri James Bond misali kolunuza yaklaşarak ve konuşarak kaydedebilirsiniz. Ancak sesin yüksek olduğu durumlarda OneNote‘un haliyle söylediklerinizi duyuyor ancak anlayamıyor.

Microsoft‘an gelen bilgilere göre ise OneNote uygulamasının giderek gelişeceği ve farklı özelliklere bürüneceği biliniyor. Eğer bir Android Wear‘a sahip bir cihazınız var ise OneNote uygulamasını hemen buradan indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.