Sony SmartWatch 3 Satışa Sunuldu!

En son fiyatı açıklanan ancak çıkış tarihi belli olmayan Sony SmartWatch 3 nihayet satışa sunuldu. Sadece Google Play’de alıcı bekleyen Sony SmartWatch 3 ilerleyen günlerde dağıtılacak.

Ekim ayının sonlarına doğru Google Play üzerinde fiyatı ile birlikte görüntülenen ancak çıkış tarihi verilmeyen Sony SmartWatch 3 sonunda Google Play üzerinden satışa sunuldu. Sony‘nin ilk Android Wear‘lı akıllı saati olan SmartWatch 3 şuan sadece Japonya için satışta olup teslim süresi 1 ile 2 gün arasındayken aynı ürün 16 Kasım tarihi ile Amerika ve İngiltere için ön siparişte bekliyor.

Sony SmartWatch 3’ün Fiyatı Belli Oldu

Dahili bir GPS’e sahip olan ürünün satışta olduğu tüm yerler için satış fiyatı 249 dolar iken İngiltere için bu fiyat 189 pound olarak açıklandı. Piyasada bulunan Android Wear akıllı saatlerden yaklaşık 50 dolar daha fazla fiyata sahip olan SmartWatch 3 nasıl bir satış grafiği yakalayacağı merak konusu.

Sony SmartWatch 3‘te 1.6 inçlik dokunmatik bir ekran, 512 MB RAM, 4 GB depolama alanı ve 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.