Apple Watch 2, Mart’ta Tanıtılabilir!

Apple’ın akıllı saatinin yeni versiyonunu 2016 yılının Mart ayında tanıtacağı iddia edildi. Peki, Apple Watch 2 ne zaman tanıtılacak?

Geçtiğimiz Kasım ayının ortasında Apple Watch üreticilerinden Quanto Computer Başkanı Barry Lam, Apple’ın Apple Watch 2 için çalışmalara başladığını ve yeni akıllı saatin 2016 yılında piyasada olacağını açıklamıştı. Şimdi ise Barry Lam‘ın bu açıklamalarını doğrular nitelikte bir iddia ortaya atıldı.

Bunu da Oku : Apple watch 2 Yolda!

Geçtiğimiz haftalarda Apple’ın uzun süredir iPhone 6C üzerinde çalıştığı ve bu akıllı telefonu 2016’yılının başında tanıtacağı iddiaları ortaya çıkmıştı. Hatta iPhone 6C’nin 3D Touch özelliğine sahip olmayacağından dolayı 4 inç boyutunda bir iPhone 6 olacağı belirtilmişti. En son gelen iddia ise iPhone 6C’nin yanına bir ürün daha ekledi. Eklenen bu ürün ise merakla beklenen Apple Watch 2‘den başkası değil.

Gelen iddiaya göre Apple Watch 2, iPhone 6C ile birlikte 2016 yılının Mart ayında tanıtılacak. Ancak Apple birçok iddia gelmesine rağmen henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Apple Watch 2 için beklenen özellikler arasında ise FaceTime kamera, Wi-Fi özelliği ve yuvarlak tasarım gibi özellikler yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.