2015’in En İyi 10 Akıllı Saati!

2015 yılında piyasaya çıkmış akıllı saatler içerisinden belirli kriterlere göre en iyi 10 akıllı saati sizler için seçtik. İşte, 2015’in En İyi 10 akıllı saati.

2015′in bitmesine artık sayılı günlerde kaldı ve geride bırakacağımız yıl için en iyi ürünler listeleri gelmeye başladı. Biz de sizler için bir seri başlattık ve 2015’in bu son günlerinde en iyi akıllı saatler, en iyi akıllı bileklikler ve en iyi aktivite takipçileri listeler hazırlayalım istedik. Bu listelere de en iyi 10 akıllı saati seçerek başladık.

En iyi 10 akıllı saati nasıl seçtik?

Pazarda bulunan popüler, en çok satılan ve en çok konuşulan akıllı saatleri sıraladık ve ilk 10‘da bulunan ürünleri de tasarım, fiyat, performans, aktivite takip özelliği, nabız ölçer var mı, pil ömrü ne kadar, kendi sağlık uygulaması bulunuyor mu, platform desteği, dahili mikrofon ve hoparlörü var mı ve kullanıcı için ne kadar seçenek sunuyor metrikleri ile sıralamayı yaptık.

2015’in en iyi 10 akıllı saati listemize ondan geriye doğru gideceğiz. Liste içerisindeki ürünlerin özelliklerinden ziyade eksik özelliklerini belirterek devam edeceğiz, belirtmiş olalım. Eminiz liste bizi şaşırttığı gibi sizi de şaşırtacak. 🙂

10 – Tag Heuer Connected

Popüler saat markası Tag Heuer‘in akıllı saati Connected listemizin son sırasında. Bunun sebebi ise ürünün 1500 dolarlık fiyatı ile sunduğu özelliklerin ters orantısı.

Bunu da Oku : Tag Heuer Connected Tanıtıldı!

tag heuer connected

Ürünün başta kendine özel bir sağlık uygulaması ve servisi bulunmuyor. Bununla birlikte nabız ölçerinde bulunmadığı akıllı saatte dahili mikrofon ve hoparlörde bulunmuyor. Ürünün son sıkıntısı ise 1 günden az giden pil ömrü.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.