Apple Watch 2 Yolda!

Apple’ın, akıllı saati Apple Watch’un yeni nesli için kolları sıvadığı haberleri gelmeye başladı. İşte, Apple Watch 2’de ilk detaylar.

Geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya giriş yapan Apple Watch için bu aralar sürekli olarak satış sayısı hakkında konuşsak da ürün hakkında daha fazla konuştuğumuz bir durum varki o da yeni neslinin ne zaman çıkacağı. Haziran ayından beri gelen Apple Watch 2 ne zaman çıkacak haberleri ise geçtiğimiz günlerde resmi bir şekilde açıklandı.

Bunu da Oku : Apple Watch 2’den Haber Var

Çin’den gelen haberlere göre Apple ciddi bir şekilde Apple Watch 2 için kolları sıvamış durumda. Bunu söyleyen kişi ise Apple Watch üreticilerinden Quanto Computer‘ın Başkanı Barry Lam. Lam’ın Apple Watch 2 için yaptığı ilk açıklama, gelecek yılın Apple Watch versiyonu bu yılın versiyonundan çok daha iyi olurken ikinci açıklaması ise hem yazılım hem donanım tamamen yükseltildi oldu.

Barry Lam’ın yaptığı açıklamalar Apple Watch severleri tarafından şaşkınlıkla karşılanırken yeni nesil Apple Watch’un 2016 yılında piyasada olacağı sinyali verildi. Aynı şekilde hem yazılım hem donanım açıklaması ise önümüzdeki yıl içerisinde yeni watchOS‘a ve daha güçlü teknik özelliklere sahip yeni bir Apple Watch’un karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Bunu da Oku : Apple Watch Satışı 7 Milyonu Geçti!

Tasarım anlamında da yuvarlak ekranlı olacağına dair çeşitli söylentilere var ancak bu durum henüz belli değil. Apple Watch 2‘nin beklenen çıkış tarihi ise 2016 yılının ikinci çeyreği.

*Görsel temsilidir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.