İşte Apple Watch 2’nin Dudak Uçuklatan Fiyatlı 2 Yeni Versiyonu

Apple Watch’un Nike+ dışında iki yeni versiyonu daha olduğunu ve dudak uçuklatan fiyatları ile kullanıcı ile buluşmak üzere olduğunu biliyor muydunuz?

Akıllı saatlerin babası Apple Watch’un yeni modeli Apple Watch Series 2’nin Nike+ versiyonu dışında bir versiyonu daha bulunuyor. 2 farklı şekilde ve özel malzemeler ile tasarlanan Apple Watch Series 2’nin fiyatı ise duyanları şoke ediyor.

Son Apple etkinliğinde Apple Watch Series 2‘nin klasik versiyonunun dışında özel tasarımlı çeşitleri olacağı duyurulmuştu. Merakla beklenen Nike+ tüm dünyadaki kullanıcısı ile buluşmaya hazırlanırken iki yeni versiyonun daha beklendiği biliniyor.

apple-watch-2-hermes

Bunu da Oku: Apple Watch 2’yi Parçaladılar!

Apple Watch Series 2‘nin fiyatı bilindiği gibi 1399 TL olarak belirlenmişti. Apple Watch’un ilk versiyonuna göre su geçirmezlik, daha parlak ekran, çift çekirdek gibi özellikleri bulunuyordu. Bunun yanında klasik kayış seçenekleri ile standart müşterisine hitap eden Apple Watch‘un Hermes ve özel seramik versiyonları daha yüksek fiyatlı tasarımlar olarak belirlendi.

Nike+ versiyonu da 1399 TL olan Apple Watch Series 2‘nin seramik kasalı, Bulut Beyazı Spor Kordonu için cebinizden yüklü bir miktar çıkartmanız gerekiyor. 38 mm’lik kasalı olan modeli 4.799 TL, 42mm olan modeli ise 4.999 TL olarak belirlendi. Normal Apple Watch Series 2‘den tek farkı seramik malzemeden üretilmesi olan bu versiyonlara bu paranın verilip verilmeyeceği konusundaki seçim ise tamamen sizlere ait…

apple-watch-2-collection-ceramic

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.