Huawei’den Apple Watch Özellikli Ucuz Akıllı Saat

Çin’in dünya devi firması Huawei, yeni akıllı saatini ön siparişe açtı ve piyasaya çıkartmak için gün sayıyor. Ürün, özellikleri ile Apple Watch Series 2’yi andırıyor…

Akıllı saatler konusunda her geçen gün yeni modellerle karşı karşıya kalıyoruz. Dev firmalar her geçen gün yeni marka ve modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Çin menşeili dünya markası olma yolunda ilerleyen Huawei, yeni akıllı saatini görücüye çıkardı.

Huawei Watch S1 adı ile görücüye çıkan akıllı saat özellikleri ve uygun fiyatlı akıllı saat arayanlar için neredeyse biçilmiş kaftan. Apple Watch Series 2’ye benzer özellikler taşıyan Huawei, daha ucuz akıllı saat arayanlar için önemli bir alternatif olabilir.

Bunu da Oku: Çocuklar İçin Huawei’den GPS’li Akıllı Saat

Yuvarlak kasalı ve 35 gram ağırlığındaki akıllı saat, kalp ritmi ölçebiliyor, 50 metre su altında çalışabiliyor, tam dolu pil ile 6 saat kullanılabiliyor. Adım sayma özelliği de olacak olan Huawei Watch S1 ayrıca telefonunuzdaki bildirimleri de akıllı saatin ekranında size gösterebiliyor. Böylelikle herhangi bir bildirimi duymama veya kaçırma gibi bir şansınız ortadan kalkıyor. Farklı kayış seçenekleri sayesinde kişiselleştirilebilecek olan Huawei Watch S1‘in fiyatı ve piyasaya çıkacağı tarih de belirlendi.

Huawei Watch S1 25 Ekim’de piyasaya sunulacak. İlk olarak Çin’de ve daha sonra da tüm dünyaya yayılması beklenen akıllı saatlerin fiyatı ise 699 yuan, yani yaklaşık 103 dolar civarında olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.