Apple Watch Çılgınlığı Sorgusuz Sualsiz Devam Edecek

Yapılan ankette Apple Watch’un yeni versiyonunun sorgusuz sualsiz alınacağını söyleyenlerin sayısı yüzde 60’lara varınca bu çılgınlığın bitmeyeceği kanıtlandı

Piyasaya çıktığı günden bu yana tasarımı ve satış rakamları ile adından söz ettiren Apple Watch’un yeni versiyonu merakla bekleniyor.

Haziran ayındaki WWDC‘de tanıtılacağı söylenen Apple Watch‘un ikinci versiyonunda bilindiği gibi FaceTime kameranın yanı sıra daha ince tasarım ve iPhone’a ihtiyaç duymadan çalışabilme gibi özellikler olacaktı. Daha uzun pil ömrü olacağını söyleyenler de bulunmaktaydı…

Bunu da Oku: Yeni Nesil Apple Watch Modüler mi Olacak?

Amerika Birleşik Devletleri‘nde yapılan bir ankete göre, 2578 kişinin katıldığı bir anket düzenlendi. Bu ankette kişilere yeni Apple Watch‘u alıp almayacakları soruldu. Ankete katılanların yüzde 8’i daha önce Apple Watch kullananların oluştururken yüzde 80’lik kısım ise hala akıllı saat kullanmayan kesimden oluştu.

Anketten çıkan en ilginç sonuç, katılımcıların yüzde 60’ının sonraki sürümde nasıl yeniliklerin olacağına bakmadan yeni nesil Apple Watch alacağını söyledi. Geri kalan kısımdakiler ise belirli iyileştirmeler olursa alacaklarını ifade etti.

Apple Watch ile ilgili gelen en son resmi açıklama ise geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşmiş ve burada Apple Watch‘un yeni kayışları tanıtılmıştı. Ürünün ne zaman tanıtılacağı, ne zaman satışa sunulacağı ya da fiyatının ne olacağı hala soru işareti olmaya devam ediyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.