Apple Watch 2’yi Bekleyenlere Kötü Haber

Büyük merakla beklenen Apple Watch 2’nin çıkıştarihinde gecikme yaşanacağı tahmin ediliyor.

Teknolojiseverler tarafından merakla beklenen Apple Watch 2‘nin çıkış tarihinin beklenenden daha da uzayabileceği açıklandı.

Geçtiğimiz yılın Mart ayında tanıtılan Apple Watch‘un ürün tedarikçileri tarafında yaşanabilecek sorunları düşünerek yeni ürünün satışa çıkışının gecikebileceği ifade edildi. Her bir yıllık süre içerisinde genel olarak ürünlerini yenileyen Apple’ın bu kez bu geleneğini bozarak Apple Watch 2‘de yaklaşık 6 ay kadar bir piyasaya sürülme tarihinde gecikme yaşatabileceği öğrenildi.

Bunu da Oku: Apple Watch 2’de Face Time Sürprizi

Bu kez Mart ayında tanıtımı yapılması da beklenmeyen Apple Watch 2‘nin bu dedikodulara maruz kalmasının nedeni ise Yaratıcı Strateji Analisti Ben Bajarin‘in açıklamaları oldu. Bajarin, yakın zamana kadar eline yeni herhangi bir ürün için girişim olmadığını açıklamıştı.

Bu gecikmenin her ne kadar tedarikçiler tarafında yaşanabilecek sıkıntılar olabileceği düşünülse de Apple‘ın akıllı saat piyasasındaki gelişmeleri yakından izleyip hamlesini buna göre yapacağını düşünenlerin sayısı da pek az değil.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.