Apple Watch Fiyatları Ne Durumda?

Apple dün akşamki etkinlikte Apple Watch’ın tüm detaylarını aktarırken tüm modellerinde hangi fiyatlarda olacağını açıkladı. İşte, giriş seviyesinden altın modeline kadar Apple Watch fiyatları.

Dün akşam TSİ ile saat 19:00’da başlayan Spring Forward etkinliği Apple Watch’ın tüm bilinmeyenlerini ortaya döktü. Apple Watch‘ın bazı modellerinin ve kayışlarının fiyatları da bu bilinmeyenler arasında olduğu için bu bilgileri dün akşam öğrenme fırsatı bulduk.

Apple’ın daha önce yapmış olduğu tanıtımda Apple Watch’ın Watch, Watch Sport ve Watch Edition olarak 3 farklı modeli ve bu modellerinde 38mm ve 42mm olarak 2 farklı boy seçeneğine sahip olacağını biliyorduk. Dilerseniz ürünlerin fiyatlarını bu modellere göre sıralayalım.

Apple Watch Sport

Akıllı saatin ilk modeli olan Apple Watch Sport aliminyum gövdeye sahip olan spor görünümlü bir model. Bu modelin 38mm olan versiyonu 349 dolardan, 42mm olan versiyonu ise 399 dolardan 24 Nisan’da satışa sunulacak.

Apple Watch

Akıllı saatin ikinci modeli olan Apple Watch paslanmaz çelik gövdeye sahip ve 20 farklı seçeneği ile daha şık bir model. Bu modelin 38mm olan versiyonu 549 dolardan 42mm olan versiyonu ise 599 dolardan 24 Nisan’da satışa sunulacak.

Apple Watch Edition

Akıllı saatin en son modeli ve en pahalı modeli olan Apple Watch Edition 18 karatlık altın bir kasaya sahip. Lüks sınıfında yer alan bu modelin başlangıç fiyatı 10 bin dolarken en yüksek fiyatı ise 17 bin dolar. 24 Nisan’da sınırlı sayıda satışa sunulacak olan bu modelinde 8 farklı seçeneği bulunuyor.

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.