Apple Watch için 4 Yeni Reklam Videosu Yayınlandı!

Apple, akıllı saati Apple Watch için hazırladığı 4 yeni reklam videosunu yayınladı. Akıllı saat için yayınlanan bu 4 reklam videosu da 30 saniyeden oluşuyor. 

Apple, akıllı saati Apple Watch‘u geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürmüş ve ürün için ilk reklamları da o tarihte yayınlamıştı. Ardından herhangi bir reklam videosu yayınlamayan Apple, geçtiğimiz günlerde Goals, Berlin, Beijing ve Closer ismi ile 4 yeni reklam videosu daha yayınladı.

Yayınlanan bu reklam videolarından Goals isimli olanı Apple Watch’un fitness ve aktivite takibi özelliklerini ön plana çıkarırken akıllı saatin hem gece hem de gündüz kullanımına dikkat çekiyor. İkinci video Berlin ise Apple Watch’un iletişim özelliklerine odaklanırken ürünün özel mesajlaşma yeteneğini ve sosyal ortamdaki kullanımını ön plana çıkarıyor.

Üçüncü reklam videosu olan Beijing, Apple Watch’un keşfedilmeye açık bir ürün olduğu ve içinde istenildiği kadar yolculuk yapılabileceği anlamı taşırken bunun için geliştirilmiş uygulamaların kullanımından da bahsediyor. Son reklam videosu Closer ise Apple Watch’un arama, mesajlaşma, oyunlar, ve müzik çalar gibi telefon özelliklerini tanıtıyor.

Yayınlanan bu 4 reklam videosu ile Apple’ın akıllı saatinin özelliklerine dair birçok gösteri yaptığını ve çeşitli özelliklerin tanıtıldığını söyleyebiliriz. Ancak bu reklamlar dahi hala Apple Watch‘un akıllı telefonlardan farklı ve bambaşka bir ürün olduğunu ortaya koymuş değil. Yani reklamlarda yer alan tüm özellikler akıllı telefonlarla rutin bir şekilde yapılan ve kullanılan özellikler. Bakalım Apple, yeni reklamlarda işte bu yüzden Apple Watch’u almalıyım dedirtebilecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.