Apple Watch için İki Yeni Oyun Duyuruldu!

Robot 5 Studios isimli bir geliştirici Apple Watch için geliştirmiş olduğu Berry Quest ve Blackjack Mini adında iki yeni oyun duyurdu. Oyunların tanıtım videoları haberimizde.

Hafta başında sizlere Apple Watch için geliştirilen ilk oyun olan Rules!‘u ve ürünün çıkış oyunu olan Trivia Crack’i duyurmuştuk. Bu haberlerden sonra bakalım hangi geliştiriciden oyun haber gelecek diye beklerken, beklenen haber ismi çok fazla bilinmeyen Robot 5 Studios‘dan geldi.

Robot 5 Studios, Apple Watch için Berry Quest ve Blackjack Mini olarak iki yeni oyun duyururken oyunların tanıtım videolarını da yayınladı. Duyurulan bu oyunlardan Berry Quest, tetris mantığı ile çalışıyor ve düşen meyveleri yan yana getirerek yok etmeye çalışıyorsunuz. Duyurulan diğer oyun Blackjack Mini ise bildiğimiz 21 oyunu.

Apple Watch’ın ufak ekranına göre tasarlanmış olan bu iki oyunun nasıl oynandığı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Ancak Apple Watch için geliştirilen oyunların çoğalması pil ömrü gibi bir sorun ortaya çıkaracak. Şuan 18 saatlik pil ömrü sunduğunu bildiğimiz Apple Watch bakalım oyunlar ile birlikte nasıl bir performans gösterecek. Bu arada Robot 5 Studios’un geliştirmiş olduğu bu oyunlar Apple Watch’ın 24 Nisan’da piyasaya çıkması ile birlikte kullanılabilir olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.