Apple Watch’un Çıkış Oyunu Trivia Crack Oldu!

Apple Watch’u satın alan kullanıcıların ilk göreceği oyun popüler bilgi yarışması oyunlarından Trivia Crack oldu. Apple tarafından seçilen oyunun hali hazırda 140 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor.

Apple Watch için güncellenen uygulamaları daha önce duymuştuk. Yine bugün sizlere Apple Watch desteğini sunan ilk oyunun da Rules! olduğunu sunmuştuk. Şimdi ise Apple tarafından akıllı saati Apple Watch‘ın çıkış oyunu olarak seçilen popüler bilgi yarışması oyunu Trivia Crack‘i duyurmaktan gurur duyarız.

Bunu da Oku : Apple Watch’unilk Oyunu Rules! Oldu

Trivia Crack geliştirici firması Etermax firmasından gelen habere göre Apple, iOS, Android ve Windows Phone mağazalarında bulunan ve 25 ülkeden 140 milyondan fazla oyuncusu bulunan oyunu Apple Watch‘un çıkış oyunu olarak seçmiş. Yani Apple Watch’u satın alan kullanıcılar akıllı saatlerinin ekranlarına baktıklarında oyun kategorisinde ilk olarak Trivia Crack oyununu görecek.

Trivia Crack oyunu hakkında biraz bilgi vermek gerekirse oyun çoktan seçmeli soruların olduğu bir bilgi yarışması oyunu. 6 kategoriden yüz binden fazla soru bulunduran Trivia Crack sade arayüzü sayesinde Apple Watch üzerinden de kolay bir oyun imkanı sunacak.

Oyunun henüz Türkçe desteği bulunmasa da mobil platformlarda olduğu gibi oyunu Apple Watch üzerinden oynayan kullanıcılar da arkadaşları ile yarışarak puan toplayabilecek. Apple Watch‘un piyasaya çıkması ile güncellenecek olan Trivia Crack oyunu kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.