Apple Watch’un ilk Oyunu Rules! Oldu

Apple Watch için kendini güncelleyen ilk oyun Rules! bulmaca oyunu oldu. İşte, Apple Watch için Rules! oyunu ve detayları.

Apple Watch bildiğiniz gibi henüz piyasaya çıkmadı. Meraklıları 24 Nisan‘ı beklerken uygulama ve oyun geliştiricileri ise bu tarihle alakaları olmadan şimdiden uygulamalarını ve oyunlarını güncellemeye başladı. Bu durum için bugüne kadar kendini Apple Watch‘a hazır hale getiren birçok uygulama haberi aldık ancak henüz bir oyun haberi almamıştık. Bu haber ise iOS‘un popüler oyunlarından Rules!‘dan geldi ve Rules! resmi olarak ilk Apple Watch oyunu unvanını da kazandı.

Bunu da Oku : Apple Watch için Güncellenen ilk Uygulamalar!

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir güncelleme ile Apple Watch desteğine kavuşan Rules! oyunu bundan böyle Apple Watch üzerinden de bulmacalarını çözdürmeye çalışacak. iOS üzerinde 16 kare seçeneği olan Rules! bu sayıyı Apple Watch için 4′e indirmiş. Biraz daha basit bir hale gelen Rules! oyunu Apple Watch için de 100 den fazla bölümü ile sayılar ve şekillerin bulunması için yoluna devam edecek.

Rules! amacı ve tasarımı ile akıllı saat üzerinden kolaylıkla oynanabilecek bir oyun olmasından dolayı küçük ekranda herhangi bir problem teşkil etmeyecektir. Bakalım ilerleyen zamanlarda akıllı saatler için gelecek oyunlar küçük ekranlarda problem oluşturacakmı.

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.