Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u Satışa Çıktı!

Apple, akıllı saati Apple Watch için manyetik şarj dockunu satışa sundu. Ülkemizde de satışa çıkan ürünün fiyatı 279 lira.

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz Eylül ayında akıllı saati Apple Watch’un işletim sistemini watchOS 2‘ye yükseltmiş ve bu yükseltmeyle birlikte Apple Watch yatay durabilme özelliği kazanmıştı. Nihayet Gece Modu adındaki bu yeniliğin kullanılacağı alanlara bir yenisi daha eklendi.

Bunu da Oku : watchOS 2 Hakkında Her Şey!

Dün akşam saatlerinde Apple Watch için manyetik şarj docku adı ile bir ürün internette dolaşmaya başlamıştı ve Apple’dan uzun süredir beklenen bu ürünün ortaya çıkması kullanıcıları sevindirmişti. Aradan çok geçmeden Apple kendi sitesi üzerinden internette görselleri dolaşan manyetik şarj dockunu satışa sundu.

Apple Watch için satışa sunulan manyetik şarj docku akıllı saati hem düz bir şekilde hem de başta belirttiğimiz gibi Gece Modu şeklinde şarj edebilme özelliğine sahip. Dünya ile birlikte dün itibari ile ülkemizde de satışa sunulan şarj docku 279 lira fiyat etiketine sahip. Ürün ile birlikte bir de Lightning kablosu geliyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için buradan devam edebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.