Samsung Gear S2 Büyük Yenilikler ile Güncellendi

Samsung Gear S2 akıllı saatin yeni güncellemesi duyuruldu. Bir çok yeni özelliğin yanında bu güncellemenin bombası ise Samsung Pay oldu.

Samsung’un giyilebilir teknoloji pazarındaki en çok güvendiği ürünlerden biri olan Samsung Gear S2’nin yeni güncellemesi yayınlandı. Buna göre, kısa süre önce bir güncelleme daha yayınlayan Samsung, Android Wear’dan sonra kendi işletim sistemi Tizen’i kullanmaya başlamıştı ve güncellemeleriyle ürününü ilginç kılmaya devam ediyorlar.

Bu güncellemede Samsung, kullanıcılarına Gear S2‘nin bir çok yeni özelliğini keşfetmesini sağlıyor. Bu güncellemede en çok dikkat çeken ise uzun süredir konuşulan Samsung Pay‘in beta desteği ile gelmesi. Şuan için sadece ABD içinde beta denemeleri yapılan Samsung Pay‘in bir sonraki güncellemeye kadar Samsung Gear S2‘de kullanılabileceği belirtiliyor.

Gear-S2-Update_main-5

Value Pack Update (Değer Paketi Güncellemesi) adıyla kullanıcıya sunulan güncellemede yeni saat arayüzleri yer alıyor. Kullanıcıların beğenisine sunulan yepyeni saat arayüzleri saatin karakteristik özelliklerini yansıtmakla kalmıyor ve aynı zamanda dış görünüşünü tamamen değiştiriyor.

Samsung Gear S2‘nin temel değişikliklerinden bir tanesi de Gear Manager uygulaması üzerinden tarama ve indirme işlemi. Bununla birlikte isterseniz kendi fotoğrafınızı bile saat arkaplanı yapabiliyorsunuz.

gears2_valuepackupdate

Bunlar dışında S Health uygulaması ile uyku takibi ve bunları sosyal medyada paylaşabilme, S Voice ile sesli zamanlayıcı kurabilme, takvimin kullanım kolaylığı detayları, kişiler uygulaması ile akıllı telefonda yapacağınız arama veya SMS saatlerini verebilmeniz gibi bir çok yeni özellik sıralanıyor.

Gear-S2-Update_main-2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.