Altın Moto 360 Ucundan Gösterdi!

Motorola Moto 360’ın Amazon üzerinde altın renkli ve kahverengi deri kordonlu yeni modelleri ortaya çıktı. Ürünler kısa süre sonra Amazon tarafından tekrar kaldırıldı!

Motorola‘nın popoüler akıllı saati Moto 360‘ın geçtiğimiz haftalarda yeni modeller ile karşımıza çıkacağı söylenmeye başlamıştı. Dün Amazon üzerinde gözüken altın renkli ve kahverengi deri kordonlu yeni Moto 360 modelleri bu iddiayı doğruladı. Ürünlerin ortaya çıkmasının ardından ise Amazon modelleri tekrar sayfalarından kaldırıldı.

Muhtemelen yapılan bir hata neticesinde ortaya çıkan bu modeller Moto 360 ve akıllı saat meraklılarının bazı meraklarını gidermeye yetti. Ortaya çıkan bilgilere göre Moto 360 yeni renkleri ile 18 mm ve 23 mm olarak iki farklı boyutta satışa sunulacak. Ürünlerin satış fiyatı ise 299 dolar olarak belirlenmiş. Moto 360‘a sahip olanlar ve sadece metal kordon almak isteyenler içinde metal kordon gösteren Amazon, bu ürünün fiyatını da 80 dolar olarak yazmış.

Ürünlerin Amazon‘da fiyatları ile birlikte ortaya çıkması ürünlerin kısa bir süre içerisinde satışa sunulacağının işaretçisi. Bakalım altın renkli ve kahverengi deri kordona sahip yeni Moto 360‘lar ne zaman piyasada olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.