Motorola Moto 360 Tekrar Stoklarda

Motorola’nın popüler akıllı saati Moto 360 satışa çıktıktan 2 saat sonra tükenmişti. Tekrar ne zaman stoklara gireceği konuşulan Moto 360, Motorola resmi sitesi üzerinden tekrar satışa sunuldu. Satışa sunulan miktar ise yine sınırlı sayıda.

Yuvarlak tasarımı ile akıllı saat dünyasındaki tüm dikkatleri üzerine çeken Motorola Moto 360 lansmanın ardından ertesi gün satışa sunulmuştu. Satışa sunulduktan sonra sadece 2 saat 25 dakika içerisinde stokları tükenen Moto 360 başarısını da böylece göstermişti. Bunun ardından yetersiz stok ve ne zaman tekrar stoğa gireceği gibi konular tartışılırken Motorola bu tartışmalara son noktayı koydu.

Moto 360 Neden 2 Saat 25 Dakikada Tükendi?

Firma Moto 360 için resmi sitesi Motorola.com adresi üzerinden ürünün tekrar stoklarda olduğunu ve satın alınabileceğini duyurdu. Meraklıları ve bekleyenleri için iyi bir haber olan bu duyuru aynı zamanda bir de kötü haber getirdi. Gelen kötü haber ise ürünün yine az miktarda ve sınırlı sayıda olduğu bilgisini içeriyor.

Android saatler arasında 249 dolarlık fiyat etiketi ile biraz pahalı olan Moto 360, resmi sitesi ve Best Buy gibi alışveriş sitelerinden alınabiliyor.

 

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.