Apple Watch Series 2 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

Apple’ın iPhone 7 modelleri ile birlikte tanıttığı yeni nesil akıllı saat modeli Apple Watch Series 2 için Türkiye çıkış tarihi açıklandı.

Teknoloji devi Apple’ın 7 Eylül etkinliğinde tanıttığı yeni akıllı telefonu iPhone 7, iPhone 7 Plus ve yeni nesil akıllı saati Apple Watch Series 2 tanıtımın ardından Amerika ve çeşitli avrupa ülkelerinde satışa sunulmuş ancak ülkemiz bu ülkeler arasında yer almamıştı. Ürünlerin merakla beklenen Türkiye çıkış tarihi ise nihayet açıklandı.

Bunu da Oku : Apple Watch’a Sürpriz Yeni Özellik

Turkcell ve Vodafone gibi operatörlerin duyurusu ile ortaya çıkan iPhone 7 ve Apple Watch Series 2 çıkış tarihi 14 Ekim olarak duyuruldu. Bu tarihten itibaren operatörler ve Apple mağazalarından satın alınabilecek olan iPhone 7 ve Apple Watch Series 2, 7 Ekim tarihinde de yine operatörler ve Apple online  üzerinden ön sipariş ile satışa sunulacak.

Ürünlerin fiyatları ise henüz netlik kazanmamakla birlikte iPhone 7 için başlangıç fiyatı 3299 lira, iPhone7 Plus için 3799 lira olarak tahmin edilirken Apple Watch Series 2‘nin başlangıç fiyatı ise 1399 lira olarak kesinlik kazanmış durumda.

Bilindiği üzere Apple, yeni nesil akıllı saatini Apple Watch Series 2 olarak tanıtmış ve birinci nesil ise Apple Watch Series 1 olarak güncellenmişti. Güncellenen bu modellerde Apple Watch Series 2 ile birlikte satışa sunulacak. Apple Watch Series 1’in başlangıç satış fiyatı ise 1049 lira.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.