Apple Watch’ın Ülkemizdeki İlk Yankıları!

Ülkemizdeki çeşitli kurumlar Apple’ın 24 Nisan’da piyasada olacak akıllı saati Apple Watch için kolları sıvadığını duyurdu. Üstelik ürünün ne zaman ülkemizde olacağı da belli değil.

9 Mart‘ta yapılan Spring Forward etkinliğinde Apple Watch‘ın 24 Nisan’da 9 ülkede birden satışa sunulacağını öğrenmiştik. Bu bilgi ile birlikte Shazam, Instagram, Twitter ve Evernote gibi şirketlerinde Apple Watch uygulamalarını geliştirdiğini ve ürün satışa çıktığında uygulamaların kullanılabilir olacağını biliyoruz.

Ülkemizde de içerisinde bankaların başı çektiği bir grup Apple Watch uygulaması geliştirdiğini ve kullanıma hazır olduğunu belirtti. Üstelik Apple Watch’ın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı dahi bilinmiyor.

Akbank Direkt Mobil

Apple Watch‘ın tanıtımının yapıldığı gece “Biz Hazırız” sloganı ile uygulamasını duyuran Akbank, müşterilerine mobil alanda sunduğu kolaylıkları akıllı saat üzerinde de sunmak istiyor. Akbank Direkt Mobil olarak adlandırılan Apple Watch uygulaması mobil uygulama entegresi ile hesap kontrolü, havale, eft ve fatura ödeme gibi işlemler yapacak.

akbank direkt mobilapple watch uygulaması

1 2 3 4 5

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.