İşe Yarar 6 Apple Watch Uygulaması!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch için geliştirilen 3500 uygulama arasından sizler için 6 tanesini seçtik. İşte, sizler için seçtiğimiz 6 işe yarar Apple Watch uygulaması.

Apple Watch henüz ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadı ancak çeşitli e-ticaret siteleri akıllı saati çok önceden satmaya başlamıştı. Satış sayıları bilinmiyor ancak Apple Watch için şimdiden tabanda bir kullanıcı kitlesi oluşmaya başladı. Bizde buradan yola çıkarak Apple Watch için geliştirilmiş 3500’den fazla uygulama arasından kullanıcıların işine yarayacak 6 tanesini seçtik.

İşte, Apple Watch kullanıcıları için derlediğimiz 6 işe yarar Apple Watch uygulaması ve detayları.

1 – Yahoo Weather – Hava Durumu

2yahoo

Haberler ve Hava Durumu kategorisi için seçtiğimiz Yahoo Weather uygulaması, Apple Watch için geliştirilmiş, şık ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. İçerisinde sıcaklık, nem ve rüzgar hızı gibi metrikleri barındıran ve bu metrikleri kullanıcıya renkli animasyonlarla  sunan Yahoo Weather uygulaması gelecek saatler ve gelecek günler için de bilgilere verebiliyor. Farklı farklı lokasyonlar için eş zamanlı olarak hava durumu bilgileri de sunabilen Yahoo hava durumu uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

mavi_indir

 

1 2 3 4 5 6

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.