Asus ZenWatch 2’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Asus, IFA 2015 kapsamında yeni akıllı saati ZenWatch 2’nin bilinmeyenleri ile birlikte fiyatını ve çıkış tarihini de açıkladı. 

Yaklaşık 3 ay önce Computex 2015 etkinliğinde ilk olarak karşımıza çıkan Asus ZenWatch 2 nihayet resmi olarak duyuruldu. Asus’un IFA 2015 etkinliği kapsamında yaptığı bir etkinlikle duyurusu yapılan ZenWatch 2’nin fiyatı, çıkış tarihi ve neredeyse tüm özellikleri açıklandı.

Bunu da Oku : Asus ZenWatch 2 Tanıtıldı!

Hem tasarım hem de özellikler olarak Asus ZenWatch‘un yeni nesli olarak karşımıza çıkan ZenWatch 2, 2 farklı boyut seçeneği ile birlikte gelecek. Bunlardan ilki 45mm kasa yapısına ve 1.45 inçlik dokunmatik ekrana sahip, ikincisi ise 49mm kasa yapısı ile biraz daha büyük ve 1.6 inçlik dokunmatik ekrana sahip. İki modelde de gümüş, kırmızı altın ve tunç renk seçenekleri bulunurken iki modelde Super AMOLED ekrana sahip.

Asus ZenWatch 2‘nin teknik özelliklerine baktığımızda akıllı saatte Bluetooth 4.1 ve Wi-Fi bağlantı seçeneklerinin yer aldığını, donanımda ise Snapdragon 400 işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB depolama alanı bulunduğunu görüyoruz. Bunların dışında 2 günlük bir pil ömrüne sahip olan ZenWatch 2, hızlı şarj özelliği ile pilinin yüzde 50’nin 36 dakikada doldurabiliyor.

Düşük fiyatlar!

Farklı kayış seçenekleri ve kişiselleştirebilme araçları ile birlikte Ekim ayında tüm dünyada satışa sunulacak olan ZenWatch 2 Android Wear işletim sistemi ile birlikte gelecekken akıllı saatin 45mm modeli 149 eurodan, 49mm modeli ise 169 eurodan satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.