Aktivite Takipçisi Runtastic Moment Satışa Sunuldu!

Popüler fitness uygulamaları geliştiricisi Runtastic, analog tasarıma sahip yeni aktivite takipçisi akıllı saati Moment’i satışa sundu. 

Spor markası denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Adidas, Ağustos başında popüler fitness uygulamaları geliştiricisi Runtastic firmasını 240 milyon dolara satın almıştı. Bunun ardından Runtastic’in neler yapacağı merakla beklenirken firma yeni bir akıllı saat duyurusu yaptı.

Bunu da Oku : Adidas, Runtastic’i Satın Aldı!

Runtastic Moment ismi ile duyurulan yeni akıllı saat analog bir tasarıma sahipken Basic, Fun, Classic ve Elite olmak üzere 4 farklı model seçeneği ile satışa sunuldu. Sadece aktivite takibine odaklanan Runtastic Moment akıllı saat modelleri diğer akıllı saatler gibi dokunmatik ekrana ya da bildirimler gösterebilme gibi kabiliyetlere sahip değil. Moment akıllı saatlerin en büyük özelliği ise atılan adım, yakılan kalori, gidilen mesafe ve ayakta kalma süresi gibi aktivite bilgilerini takip etmesi.

Runtastic Moment akıllı saatin Fun ve Basic modelleri daha spor ve ufak boyutlara sahipken Classic ve Elite modeleri daha büyük kasa yapısına ve deri kayışlar ile daha şık bir görünüme sahip. Tüm modellerin paslanmaz çelik kasaya sahip olduğu Runtastic Moment, Elite ve Classic modellerinde gümüş ve altın kasa seçenekleri de mevcut.

Fun ve Basic modellerinin 129 eurodan, Elite ve Classic modellerinin 199 eurodan satışa sunulduğu Runtastic Moment 100 metreye kadar suya karşı dayanıklı ve 6 aylık da pil ömrüne sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.