Asus ZenWatch 2 Haziran’da Tanıtılacak!

Asus CEO’su Jerry Shen yeni akıllı saatleri için ortaya çıkan 2016 tarihinin bir yanlış anlama olduğunu ve ZEnWatch 2’nin önümüzdeki haftalarda tanıtılacağını açıkladı.

Nisan ayı sonunda yeni akıllı saatleri hakkında NDTV‘ye konuşan Asus CEO’su Jerry Shen, bu konuşmada Asus ZenWatch 2‘nin hem erkekler için hem de kadınlar için farklı modellere sahip olacağını ve modellerin en erken 2016 yılında piyasada olacağını söylemişti. CEO Jerry Shen şimdi ise yeni bir açıklama yaparak bu 2016 yılının bir yanlış anlama olduğunu belirterek Asus ZenWatch 2‘nin bu yıl içerisinde piyasada olacağını belirtti.

Bunu kesin Oku : Asus ZenWatch 2016 Yılında Piyasada!

Shen’in yaptığı yeni açıklamaya göre Asus ZenWatch 2, Haziran ayı başında başlayacak olan Computex fuarında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Akıllı saatin piyasaya sürüleceği tarihi ise 2015 yılının üçüncü çeyreği olarak açıklayan Shen, önceki açıklamasında 2016 yılı ile neyi kastettiğini ve neden bir yanlış anlama olduğunu ise açıklamadı.

Asus‘da giyilebilir teknolojiler için bazı sorunlar olduğu kesin. Yapılan açıklamaların detaylandırılmaması ve tarihin bir yanlış anlama olarak değiştirilmesi belli ki Asus’un acelesi olduğunu gösteriyor. Öte yandan Asus ZenWatch 2 için daha önce duyduğumuz 7 günlük batarya ömrü ise dedikodulara göre doğru değil. Bakalım bu durumların neticesinde Asus cephesinden önümüzdeki günlerde nasıl bir tepki ile karşılaşacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.