Asus ZenWatch 2’yi 2016 Yılında Alabileceğiz

Geçtiğimiz yıl piyasanın en dikkat çekici akıllı saatlerinden birisi olan ZenWatch’ı tanıtan Asus’tan bir sonraki model için açıklama geldi.

Sade tasarımı ve deri kayışı ile birlikte kendisine akıllı saatler arasında güzel bir yer edinen Asus Zenwatch, daha ülkemizde satışa sunulmadan ikinci nesili ZenWatch 2 haberleri ortalıkta dolaşmaya başladı. Bu söylentilere Asus’un CEO’su Jerry Shen’den açıklama gecikmedi.

2016 yılından önce ikinci nesil ZenWatch’u tanıtmayı düşünmediklerini söyleyen Shen, açıklamasının devamında yeni saatin iki farklı seçenekle piyasaya çıkacağını aktardı. Şimdiki mevcut akıllı saatlerin sadece erkek kullanıcılar düşünülerek tasarlandığını belirten CEO Jerry Shen, Asus ZenWatch 2’de hem erkek hem de kadın kullanıcıları düşünerek tasarım yapılacağını sözlerine ekledi.

Farklı boyut ve farklı stillerde akıllı saat göreceğimiz anlamına gelen bu sözler çok fazla bilgimiz olmasa da akıllı bir hamle gibi görünüyor. Bu yılın başında öğrendiğimiz başka bilgilere göre ZenWatch 2, yedi gün dayanabilecek olan bataryasıyla bizi şaşkınlığa uğratmıştı. Bağımsız olarak sesli arama özelliği de olacağını duyduğumuz ZenWatch 2 bizi heyecanlandırıyor. Asus’un hep bu çizgide devam etmesini umuyor, gelecek nesil Asus ZenWatch için nefeslerimizi tutmuş bir  şekilde bekliyoruz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Ali Gençtürk

22 yaşında, Hukuk Fakültesi öğrencisi. Teknolojiye ve özellikle yazılım kısmına hayranlığı ile bilinir. 28 Nisan'dan beri burada yazıyor.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.