Asus ZenWatch 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Asus’un IFA 2016 etkinliğinde tanıttığı en yeni akıllı saati Asus ZenWatch 3’ün çıkış tarihi belli oldu.

Teknoloji devlerinden Asus’un IFA 2016 etkinliğinde duyurduğu en yeni yuvarlak ekranlı akıllı saati Asus ZenWatch 3 için çıkış tarihi bilgisi verildi. Eylül ayında tanıtılan akıllı saatin çıkış tarihi Ekim olarak belirtilse de Asus’un yeni verdiği tarih biraz daha ilerisi.

Bunu da Oku : Asus ZenWatch 3 Duyuruldu

Asus, ZenWatch 3 tanıtımı ile birlikte ürünün dünya genelinde 229 dolar/euro/pound fiyat etiketi ile satışa çıkacağını belirtmiş ve Ekim ayı gösterilmişti. Resmi açıklama Asus cephesinden geçtiğimiz günlerde geldi ve Asus ZenWatch 3‘ün çıkış tarihi Kasım ayının ilk haftası olarak açıklandı. Daha önce açıklanan fiyatlarda ise değişim söz konusu değil.

Asus ZenWatch 3, 400 x 400 pisel çözünürlük 1.39 inçlik AMOLED dokunmatik ekrana, bu ekran altında Snapdragon Wear 2100 işlemciye, 512 MB RAM’e ve 4 GB depolama alanına sahip. Bluetooth ve Wi-Fi gibi bağlantı seçenekleri bulunan akıllı saat Android Wear 2.0 işletim sistemi ile gelecek. Bunun dışında IP67 suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunan ZenWatch 3’ün hızlı şarj özelliği de bulunuyor.

3 farklı renk seçeneği, 6 farklı saat teması ve 50 farklı saat arayüzü ile gelecek olan ZenWatch 3 yeni saat temaları ve saat arayüzleri oluşturulabilmesi için FaceDesigner uygulamasına, akıllı telefon bağlantıları için ZenWatch Manager uygulamasına ve sağlık bilgilerinin takibi için ZenFit uygulamasına sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.