Apple Watch için Vine Uygulaması Çıktı!

 6 saniyelik videoların oluşturduğu sosyal ağ Vine, dün iOS uygulamasında yaptığı güncelleme ile Apple Watch desteğini sundu. İşte, Apple Watch için Vine uygulaması.

WhatsApp ve Facebook gibi birçok popüler uygulama hala Apple Watch desteği sunmadı. Apple Watch desteği sunan servisler genellikle oyunlar, haritalar ve haber servisleri olurken bu kervana son zamanlarda Facebook Messenger, Skype ve BBM gibi mesajlaşma servisleri de katılmaya başladı. Katılımlar devam ederken işin sosyal ağ kısmından Vine ben de buradayım dedi.

Bunu da Oku : Apple Watch Hakkında Her Şey!

apple watch vine uygulaması indir

Twitter‘ın sahibi olduğu 6 saniyelik sosyal ağ Vine dün itibari ile iOS uygulamasını güncelleyerek Apple Watch desteği vermeye başladı. Bundan böyle Apple Watch kullanıcıları Vine videolarına ve içeriklerine bileklerinden de ulaşabilecek. Kullanıcıların akıllı saat üzerinden Vine ile yapabilecekleri ise akıllı telefonlarla neredeyse aynı ve vine izleme, favoriye alma, revine yapma ve döngü sayılarını görme gibi birçok işlem yapılabilecek.

Apple Watch için Vine indir!

İlk olarak karşımıza Apple’ın WWDC 15 etkinliğinde karşımıza çıkan Apple Watch Vine uygulaması 6 aylık bir gecikmeyle de olsa nihayet yayınlandı. Buradan devam ederek Apple Watch’unuza Vine uygulamasını indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.