Cep Yakan Akıllı Saatlerin Sonuncusu ‘Tag Heuer Rose Gold’

Tag Heuer analog saatlerdeki kalitesi ile ön plana çıkan bir markaydı ve artık akıllı saatte de bu algıyı yaratmaya çalışıyorlar. Tag Heuer Rose Gold adı ile piyasaya sunulan akıllı saat ile ilgili yürütülecek satış politikaları da farklılık gösterecek.

Giyilebilir teknoloji ürünleri artık gösteriş için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle markasının gücünü giyilebilir teknoloji ürünü ile birleştirenlerden Tag Heuer, adım attığı akıllı saat alanında cep yakan modellerine devam ediyor.

Ürünün sadece kuyumculardan ve Tag Heuer marka satış yetkisi olan mağazalardan satın alınabileceği ifade edildi. Böyle bir akıllı saati herhangi bir teknoloji marketinde beğenip, kolumuzdaki sepete atarak alışverişe devam etmeyi beklemiyorduk zaten.

Bunu da Oku: Tag Heuer Connected Akıllı Saate Büyük Talep

Tag Heuer Rose Gold‘un Ocak ayında piyasaya sunulan aynı markalı ürünün sadece farklı renklisi olduğu ifade ediliyor. Tag Heuer Rose Gold‘un olumsuz taraflarından bahsettikten sonra biraz da olumlu yönlerini söyleyelim…

tag-heuer-connected-watch-rose-gold-001-960x640

Android Wear işletim sistemli akıllı saattin 410 mAh bataryası bulunuyor. 1.5 inçlik siyah yuvarlak ekrana sahip olan akıllı saatin tabii ki malzemeleri dikkat çekiyor. safir kristal cam ve kahverengi deri kayış Tag Heuer Rose Gold‘da bulunuyor.

Fiyatına gelince. 9900 dolar olarak belirlenen fiyat ile satış rekorları kırmayı düşünmüyorlar ancak lüks sınıfın bu akıllı saati tercih etmesi için her türlü reklam çalışmalarını yapacakları kesin.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.