Tag Heuer Connected Akıllı Saate Büyük Talep

Lüks saat üreticisi Tag Heuer’in akıllı saati Connected’in satışlarının iyi yönde olduğu açıklandı. Akıllı saatin haftalık üretim sayısı artırılıyor. 

Tag Heuer’in Intel ve Google işbirliği ile geliştirdiği akıllı saati Connected şık tasarımı ve yüksek kalitesi ile tanıtıldığı gün büyük beğeni toplamıştı. 9 Kasım itibari ile satışa sunulan Tag Heuer Connected akıllı saatin yapılan son açıklama göre popüler saat üreticisinin yüzünü güldürdüğü ortaya çıktı.

Bunu da Oku : Tag Heuer Hakkında Her Şey!

Akıllı saat pazarında 1500 dolarlık etiketi ile yer alan Tag Heuer Connected‘ın fiyatı rakiplerine göre yüksek olsa da firma akıllı saat için bugüne kadar 100 binden fazla satış yapmış durumda. Hatta yapılan açıklamaya göre Connected için gelen ilgi giderek artıyor. Tag Heuer’in bu duruma karşı aldığı tedbir ise akıllı saatin 1200 olan haftalık üretim sayısını 2000‘e çıkarmak oldu.

Apple Watch’un bugün 12 milyona yakın bir satış yaptığını düşündüğümüzde Tag Heuer Connected‘ın 100 binlik sayısı biraz az kalabilir ancak bir klasik saat üreticisinin ilk akıllı saatinde ve piyasaya göre oldukça yüksek bir fiyat ile bu sayıyı yakalaması büyük bir başarı olarak görülüyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.