Daha Şık Android Wear Akıllı Saatlere Hazır Mısınız?

Dünyaca ünlü tasarımcılar, Android Wear çeşitliliğini arttırmak için kolları sıvadı ve ortaya birbirinden çarpıcı tasarımlar ortaya çıkarttı.

Akıllı Saat pazarında artık teknolojik üstünlük kadar şık tasarımlar da dikkat çekmeye başladı. Android Wear, artık kıyafetlerinizde daha uyumlu görüntüler yakalayabilmenize yarayacak yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkarttı. 2015’in başlarında piyasaya sürülen 1.3 güncellemesi daha özelleştirilebilir saatlerin önünü açmıştı.

Foto Galeri : Android Wear için 9 Yeni Saat Arayüzü

Google Android Wear ürünleri için daha ilgi çekici görünümler üretmeye karar vermesi, 2015’te ortaya çıkması ile birlikte saat yüzlerininen şık versiyonları ortaya çıkmaya başladı. Play Store’lar üzerinden satışta olan şık görünümleri Ted Baker,  Vivienne Tam, Nicole Miller, Y-3, Mango, Zoe Jordan, Harajuku Kawaii ve Asics gibi tasarımcılar yarattı.

Konuyla ilgili bazı akıllı saat sahipleri ise üzülebilir. Çünkü bu yeni yüzler bazı saatlere yükleyebilmek için uygun gözükmemekte. Uygun olan akıllı saat modelleri arasında Moto 360, Huawei Watch ve LG Watch Urbane var. Genel olarak kare ekranlı saatlere uygulanabildiğini söyleyelim.

Son olarak Android Wear saat yüzleri için Google Play Store‘dan edinebilmeniz mümkün. IOS sahipleri ise Android Wear’ı saatlerine uygulamak için birkaç gün daha beklemek zorunda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.