Elektronik Kağıtlı Sony FES Watch Satışta!

Sony’nin geçtiğimiz yıldan beri üzerinde çalıştığı elektronik kağıt ekran teknolojisine sahip yeni akıllı saati Sony FES Watch nihayet satışa çıkıyor.

2014 yılının Kasım ayında haberleri ortaya çıkan elektronik kağıt ekran teknolojisine sahip Sony akıllı saat nihayet detaylandı ve çıkış tarihi belli oldu. Japon fon toplama sitesi Mauake üzerinden de bir destek alan yeni akıllı saatin ismi ise Sony FES Watch.

Bunu da Oku : Sony Elektronik Kağıtlı Bir Akıllı Saat Üzerinde Çalışıyor!

Hem kasa hem de kayış üzerinden elektronik kağıt teknolojisine yer veren FES Watch bütünüyle siyah ve beyaz renklerin şıklığını yansıtıyor. Bu şıklığa farklı saat arayüzleri ile destek veren akıllı saat elektronik kağıt teknolojisi sayesinde 2 yıla kadar süren bir pil ömrü sunuyor. Sony FES Watch aynı zamanda suya karşı dayanıklı bir yapıya da sahip.

Sony’nin satış portalı olan First Flight üzerinden satışta olan FES Watch, 21 Kasım’da Tokyo’nun Omotesando Caddesi üzerinde bulunan MoMA Tasarım Mağazası‘nda, 1 Aralık’ta ise Apple Watch’un da satışa sunulduğu Shinjuku’daki butik mağaza Isetan‘da satışa sunulacak. 29.700 Yen‘lik bir fiyat etiketi bulunan akıllı saatin dolar karşılığı ise 235 dolar. Ürünün diğer ülkelere gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.