Withings Activité Steel Duyuruldu!

Fransız akıllı saat üreticisi Withings çelik kasalı yeni akıllı saati Withings Activité Steel’i duyurdu. Akıllı saat yeni kasa yapısı ve düşük fiyatı ile dikkat çekiyor. 

Klasik ve şık tasarım ile akıllı saat işine giren Withings ilk akıllı saati Activité‘i çıkardığında büyük dikkat çekti ancak akıllı saatin fiyatı yüzünden istenilen satış rakamı yakalanamadı. Ardından plastik kayışlar ve daha düşük malzemeler ile gelen Withings Activité Pop firmayı biraz güldürmeyi başardı. Firma şimdi ise bu iki model arasına konumlandırdığı yeni akıllı saati Wthings Activité Steel ile daha çok gülmek istiyor.

Bunu da Oku : Witihings Activité Pop Hakkın Her Şey!

Yeni tasarım!

Withings akıllı saatlerinin şıklığının bulunduğu Activité Steel yine klasik tasarım ile dikkat çekerken ürünün kasa yapısının çelikten kayış yapısının ise plastikten olduğu biliniyor. Krom kaplı akrep ve yelkovan şıklığına şıklık katarken mekanizma içerisindeki beyaz yapıda oldukça dikkat çekici.

Tasarımın ardından içeriye doğru geçecek olursak Withings Activité Steel koşmadan yüzmeye, uyku takibinden normal aktivite takip özelliklerine kadar birçok yeteneğe sahip. Akıllı saatin en büyük özelliği ise hem Android hem de iOS platformunda bulunan Wthings Healt Mate uygulamasına sahip olması. Kullanıcılar tüm aktiviteleri ve özellikleri buradan görebiliyor ve hangi aktivitenin saat üzerinde olması gerektiğini buradan belirtebiliyor.

Çıkış tarihi ve fiyatı!

50 metreye kadar suya karşı dayanıklı olan akıllı Withings Activité Steel, 8 aylık bir pil ömrü sunuyor. Siyah renk seçeneği ile satışa sunulan akıllı saatin fiyatı 180 dolar. Firmanın belirttiğine göre ilk 300 sipariş 19 Kasım’da yol çıkacakken bundan sonraki siparişler 25 Kasım’da yola çıkacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.